Інші тури

Тур у Межигір`є

В рамках одноденної екскурсії запрошуємо вас відвідати резиденцію президента-втікача України, Віктора Януковича - Межигір'я.

Це воістину символ багатства і безмежної влади п'ятого президента України.

Резиденція включає в себе: головна споруда «Хонка» де жив президент-втікач, зоопарк з різними екзотичними тваринами, величезна територія парку, річковий порт, палац урочистих прийомів на воді, штучні озера та багато чого іншого.

    У вартість включено:
  • захоплююча і докладна екскурсія;
  • трансфер з / до готелю;
  • послуги професійного гіда;
  • вхідний білет;
від 60$

Замовити

Містичний Київ

Відвідайте індивідуальний тур в Київські підземелля в супроводі досвідчених дигерів! Печери, притулку, бункери, каналізація, технічні приміщення, недобудовані станції метро і багато інших локацій чекають на Вас! Якщо Ви фанат екстремальних відчуттів то цей тур однозначно для Вас. Все відвідування локацій в рамках екскурсії не порушують законодавство України, ми не відвідуємо заборонені об'єкти.

Ціну уточнюйте!

Замовити

Вогнепальний полігон

Відвідайте тур на стрілецький полігон, де Ви зможете постріляти зі справжньої зброї, а також покататися на броньовику! Тур триває близько 4-5 годин, у вартість включено трансфер, обід і стрільба з справжньої вогнепальної зброї. В арсеналі є: АК-47, СВД, М-16, помпові рушниці, різні пістолети і багато іншої зброї. Залишайте заявку на нашому сайті, з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей.

Від 200$

Замовити

Найкращий Київ

Запрошуємо Вас відвідати найцікавіші об'єкти столиці України. Дізнайтеся кращі пам'ятки Києва. Ми покажемо багатогранний Київ з барвистою багатою історією, ознайомимо Вас з останніми культурними подіями міста, Ви побачите найцікавіші сучасні локації Києва. Кращі враження залишаться з Вами надовго. Поспішайте телефонуватити!

від 50$!

Замовити

Запрошуємо Вас на екскурсії по Києву…