Індивіду­аль­на екскурсія в Чорнобиль

Команда Real Chernobyl запрошує Вас на груповий дводенний тур до Чорнобиля і Зону відчуження. У турі на два дні Ви зможете більш грунтовно вивчити Зону відчуження та набагато більше провести часу на кожній локації. У цьому турі Ви більше повно побачите це незвичайне місце, дізнаєтеся набагато більше інформації, відвідайте більше локацій, глибше поринете в історію і побачите таємні місця. Також Вас чекає ночівля в Зоні відчуження, і захід сонця в місті Прип'ять, який Ви не забудете ніколи!

Індивідуальна екскурсія - це найкращий варіант для вивчення Зони відчуження з усіх можливих турів! Ніяких сторонніх людей, тільки Ви і Ваші друзі або близькі. Ми складаємо для Вас індивідуальний маршрут з урахуванням побажань. Ви самі обираєте кількість днів на яку бажаєте відвідати Зону відчуження, які локації Ви прагнете побачити, де хочете провести більше часу. Тільки в індивідуальному турі Ви зможете потрапити всередину Чорнобильській Атомній електростанції, максимально докладно вивчити Зону відчуження, отримати максимальну інформацію, повністю поринути в історію. Вся увага гіда буде направлено на Вас, Ви зможете задавати будь-які питання, що хвилюють і дізнатися багато таємниць та інформації, яка недоступна в звичайному груповому турі.

Ви відвідаєте всі основні локації в Зоні відчуження в супроводі професійного гіда: місто Чорнобиль, місто Прип'ять, Чорнобильську атомну електростанцію, об'єкт Чорнобиль-2, Загоризонтна станцію Дуга і багато інших локацій. Перевага індивідуального туру в тому, що маршрут індивідуально опрацьовується з урахуванням Ваших побажань.

В індивідуальному турі є можливість організувати для Вас екскурсію всередину Чорнобильській Атомній електростанції, прогулятися її коридорами, подивитися всі історичні місця, потрапити в найбільше арочне спорудження в світі, побачити своїми очима пульт управління атомної станції.

Протягом всієї екскурсії Ви маєте можливість фотографувати та знімати відео всюди, окрім секретних об'єктів, також  можливо узгодити використання дрона / коптера і познімати з висоти пташиного польоту.

Готуйтеся, програма туру буде дуже захоплюючою для відвідувачів!

Кількість днів Ви вибираєте самі згідно переваг і бажання максимально оглянути всі локації в Зоні відчуження: від одного до п'яти днів.

Важливо: відвідування Чорнобильської Атомної станції необхідно погоджувати заздалегідь!

Потрібно пам'ятати: для відвідування Зони відчуження обов'язково потрібен паспорт, відвідування дозволено з 18 років!

Мови екскурсії

англійська українська російська німецька* французька* іспанська*

*Німецька, французька, іспанська за попереднім погодженням

В ціну входить

трансфер з Києва в Чорнобильську зону відчуження на комфортабельному транспорті, страховка на час поїздки, дозвіл на фото / відео зйомку, послуги професійного гіда, повний пакет документів для відвідування Зони відчуження, харчування, проживання в готелі, дозиметр.

Місто та час зустрічі

вул. Спаська, 9а, 4-й етаж, офіс 400 (дивитися на карті) в 7:30 (+2GMT).

Важливо не запізнюватись!

ДИВИСЬ ЯК БУДЕ КРУТО!

Картинка
Картинка 1
Картинка
Картинка 2
Картинка
Картинка 3
Картинка
Картинка 4

О НАС ГОВОРЯТЬ

Розрахувати вартість

Коли Початок: укажіть у календарі
Днів: 1 2 3 4 5
Вартість USDЗАМОВИТИ