Дводенна екскурсія в Чорнобиль

Якщо Ви маєте у своєму розпорядженні набагато більше часу, Ви можете вибрати дводенну поїздку до Чорнобиля. Це відмінна можливість побувати в цьому унікальному світі СРСР спокійно і без поспіху. Під час дводенного туру ви зможете глибше дослідити зону відчуження і провести набагато більше часу на кожній зупинці. Під час вашої ночівлі, ви зможете побачити дивовижний схід і захід на цій евакуйованій та занедбаній території.

Рівень радіації в Чорнобилі нижче, ніж в Києві, тому безпечно не тільки провести там ніч, але й пару днів. Ми надаємо вам весь основний маршрут з визначними пам'ятками в ЗВ і професійного місцевого гіда: обидва відомих міста Прип'ять і Чорнобиль, ЧАЕС, секретний військовий табір, об'єкт Чорнобиль - 2 і багато інших відомих місць.

Крім того, родзинка цього туру в тому, що у вас набагато більше вільного часу, щоб дослідити та побачити все своїми очима на покинутій території. Також дозволено робити фото та знімати відео, крім стратегічно важливих об'єктів.

Будьте готові, програма дуже цікава і насичена!

Важливо пам'ятати: дводенні групові тури організовуються не кожен день, попередньо перевірте заплановані дати. А якщо ви хочете відправитися в тур в інший день без інших туристів, відвідати Зону відчуження на 3, 4 і 5 днів, використовуйте Індивідуальні тури в меню на нашому веб-сайті.

Необхідно пам'ятати: для відвідування Зони відчуження необхідний паспорт. Відвідування Зони Відчуження дозволено тільки з 18 років!

Мови екскурсії

английська українська російська німецька* французська* испанська*

**Німецька, французська, испанська за попереднім погодженням

В ціну входить

трансфер з Києва в Чорнобильську зону відчуження на комфортабельному транспорті, страховка на час поїздки, дозвіл на фото / відео зйомку, послуги професійного гіда, повний пакет документів для відвідування Зони відчуження, проживання в готелі, дозиметр

Місце та час зустрічі

вул. Спаська, 9а, 4-й етаж, офіс 400 (дивитися на мапі) в 7:30 (+2GMT).

Важливо не запізнюватися!

ДИВИСЬ ЯК БУДЕ КРУТО!

Зображення
Зображення 1
Зображення
Зображення 2
Зображення
Зображення 3
Зображення
Зображення 4

О НАС ГОВОРЯТЬ

Розрахувати вартість

Початок туру
укажіть у календарі
Вартість USDЗАМОВИТИ