Дводенна екскурсія в Чорнобиль

Команда Real Chernobyl запрошує Вас на груповий дводенний тур до Чорнобиля і Зону відчуження. У турі на два дні Ви зможете більш грунтовно вивчити Зону відчуження та набагато більше провести часу на кожній локації. У цьому турі Ви більше повно побачите це незвичайне місце, дізнаєтеся набагато більше інформації, відвідайте більше локацій, глибше поринете в історію і побачите таємні місця. Також Вас чекає ночівля в Зоні відчуження, і захід сонця в місті Прип'ять, який Ви не забудете ніколи!

Ночувати Ви будете в місті Чорнобиль, де рівень радіації нижче ніж у багатьох містах світу і нижче ніж в Києві. Дводенний тур повністю безпечний!

Ви відвідаєте всі основні локації в Зоні відчуження в супроводі професійного гіда: місто Чорнобиль, місто Прип'ять, Чорнобильську атомну станцію, об'єкт Чорнобиль-2, Загоризонтну станцію Дуга і багато інших локацій, а головне що у Вас буде набагато більше часу для вивчення кожної локації!

Протягом всієї екскурсії Ви можете фотографувати та знімати відео всюди, крім секретних об'єктів.

Готуйтеся, програма туру буде дуже захоплюючою для відвідувачів!

Дводенна групова екскурсія розрахована на два повноцінних дня.

Важливо: дводенні групові тури організовуються не кожен день, попередньо уточнюйте про плановані дати дводенних турів! А якщо Ви бажаєте поїхати в тур без прив'язки до дати і групі туристів, якщо Ви бажаєте потрапити в Зону відчуження на три, чотири і п'ять днів - скористайтеся меню Індивідуальні тури на нашому сайті.

Потрібно пам'ятати: для відвідування Зони відчуження обов'язково потрібен паспорт, відвідування дозволено з 18 років!

Мови екскурсії

англійська українська російська німецька* французька* іспанська*

*Німецька, французька, іспанська за попереднім погодженням

В ціну входить

трансфер з Києва в Чорнобильську зону відчуження на комфортабельному транспорті, страховка на час поїздки, дозвіл на фото / відео зйомку, послуги професійного гіда, повний пакет документів для відвідування Зони відчуження, харчування, проживання в готелі, дозиметр

Місто та час зустрічі

вул. Спаська, 9а, 4-й етаж, офіс 400 (дивитися на карті) в 7:30 (+2GMT).

Важливо не запізнюватись!

Заказати тур

ДИВИСЬ ЯК БУДЕ КРУТО!

Картинка 1
Картинка 2
Картинка 3
Картинка 4

О НАС ГОВОРЯТЬ

Розрахувати вартість

Початок туру
укажіть у календарі
Вартість USDЗАМОВИТИ